Profesjonalne strony www

Każdy, kto chce poinformować świat o swoim działaniu lub ofercie biznesowej powinien posiadać ładną i profesjonalną stronę www. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Tworzenie stron www

Profesjonalna strona internetowa jest przyjazna dla użytkownika, łatwa w obsłudze dla Ciebie, przystosowana do przeglądania na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz atrakcyjna wizualnie. Właśnie taką stronę internetową wykonamy dla Ciebie.

SEO

Zapewniamy optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych. Z naszą pomocą i pomysłami osiągniesz wysokie pozycje w Google. Powierz nam SEO swojej strony i celuj w najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania.

Strony www, które mają wszystko

Responsywna i piękna strona www zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych -to właśnie taką witrynę wykonamy dla Ciebie.

Praktyczna nawigacja
Tworzymy strony, które są czytelne, przyjemne w czytaniu i praktyczne. Twój odbiorca szybko znajdzie Twoją ofertę.
Atrakcyjny wygląd
Ładne i estetyczne szablony WordPress lub indywidualnie tworzone projekty graficzne. Strona www jak spod igły.
SEO
Nasze strony są przyjazne wyszukiwarkom internetowym. Dzięki temu osiągniesz wysoką pozycję w Google

Przekażemy Ci podstawy zarządzania stroną

Znamy wszystkie najlepsze wtyczki i widgety do WordPressa, dzięki którym szybko odnajdziesz się w internetowym świecie. Otrzymasz stronę, która sam będziesz mógł zarządzać, dodawać treści, rozbudowywać, ulepszać, zmieniać i dodawać zdjęcia. Przekonasz się, że to łatwe i przyjemne, a efekty zobaczysz bardzo szybko.

Zleć stronę www właśnie nam

Ciekawi Cię, jak wygląda schemat realizacji zleceń na strony www? Chcesz wiedzieć, ile trwa wykonanie strony internetowej? Współpraca z nami jest przejrzysta i dobrze zorganizowana.

Zostaniesz poinformowany o wszystkich kosztach i harmonogramie oddania strony lub jej poszczególnych etapów. Dzięki temu wiesz dokładnie, co i kiedy dla Ciebie robimy. Nie wahaj się pytać o wszystko, co dotyczy Twojej strony.

Project Research
Zbieramy informacje i omawiamy z Tobą projekt strony
Wireframes
Tworzymy moduły -potrzebne elementy i sekcje na stronie
Design
Przystosowujemy szablon lub tworzymy nowy projekt graficzny
Development
Kodujemy stronę i oddajemy gotową w ustalonym terminie

Twoja nowa strona www

Czujesz, że już czas, aby zamówić nową stronę firmową lub osobistą? Masz już pomysł na nową stronę internetową i chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztować jej wykonanie? Skontaktuj się nami już dziś.